UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200IławaFranciszka Smolki 25 lok. 1Warmińsko-mazurskie576060280

UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200 Iława, Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060... 280więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ubezpieczenia komunikacyjne

Usługa w kategorii: Ubezpieczenia

Cena: do uzgodnienia

Najbardziej powszechnym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Jego warunki reguluje Ustawa o Ubezpieczeniach Obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczeń Komunikacyjnych z dnia 22.05.2003 r. Jest obowiązkowe, bo zabezpiecza przed skutkami wypłaty czasami bardzo wysokich odszkodowań osobom poszkodowanym przez nas podczas wypadku drogowego.

Ubezpieczenie zielona karta chroni posiadacza lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim poza granicami Polski, na terytorium państw wymienionych w dokumencie ubezpieczenia.

Zielona Karta jest wymagana na terenie następujących państw: Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Rosji, Serbii i Czarnogóry, Tunezji, Turcji, Ukrainy.

Ubezpieczenie Autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym i chroni pojazdy określone w umowie w przypadku np.: zderzenia się pojazdów, zderzenia się pojazdu z osobami, zwierzętami lub przedmiotami, uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie, pożaru, wybuchu, zatopienia, nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu, kradzieży pojazdu lub jego części. Oferta Autocasco może być bardzo zróżnicowana, dopasować ją można do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta poprzez wybór odpowiednich opcji.

Ubezpieczenie mini casco – to ochrona pojazdu za niewielką cenę, na ogół w przypadku powstania w nim szkody całkowitej i kradzieżowej.

Ubezpieczenie kosztów udzielenia natychmiastowej pomocy Assistans obejmuje koszty udzielenia pomocy powstałe na skutek: zderzenia pojazdów, uszkodzenia pojazdu, awarii pojazdu.

Ubezpieczenie utraty zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia to szczególna ochrona finansów Klientów, którzy jeżdżą bezpiecznie i posiadają zniżki. W przypadku powstania szkody ubezpieczeni Klienci zachowają dotychczasową zniżkę za bezszkodowość w OC i/lub AC.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów – obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów ubezpieczanego pojazdu związane z jego użytkowaniem, takich jak: zwrot kosztów leczenia, kwestie całkowitego lub trwałego uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie szyb samochodowych obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby uszkodzonej lub zniszczonej zwykle na skutek następujących zdarzeń: zderzenia się pojazdów, uszkodzenia przez osoby trzecie lub przedmioty pochodzące z zewnątrz pojazdu, wskutek pożaru, wybuchu itp.

Zapewniamy również pojazd zastępczy dla osób poszkodowanych.

Sposób wykonania: województwo warmińsko – mazurskie


Zasięg: Iława, Ostróda, Brodnica, Lubawa, Działdowo, cała Polska


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 060 280, mailowego: ubezpieczeniabukowska@op.pl

Kontakt

14-200 Iława,
Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060 280

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:30

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd