UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200IławaFranciszka Smolki 25 lok. 1Warmińsko-mazurskie576060280

UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200 Iława, Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060... 280więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Usługa w kategorii: Ubezpieczenia

Cena: do uzgodnienia

Możemy ubezpieczyć Twoje mieszkanie, dom od zdarzeń:
- losowych: budynku mieszkalnego lub mieszkania, mienia na zewnątrz (np. garażu, ogrodzenia, basenu, kortu) oraz wewnątrz budynku (w tym: stałych elementów wnętrz np. zabudowy kuchennej, instalacji oraz ruchomości, np. mebli, sprzętu AGD, sprzętu sportowego i elektronicznego, przedmiotów osobistego użytku). Ochrona obejmuje zjawiska takie jak powódź, pożar, uderzenie pioruna, huragan, grad, zalanie, osuwanie się ziemi, dewastację i inne.
- od kradzieży z włamaniem, rozboju oraz dewastacji mienia wewnątrz budynku oraz ruchomości, w szczególności mebli, sprzętu AGD, sprzętu sportowego i elektronicznego, przedmiotów osobistego użytku.
- od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, obejmujące szkody wyrządzone innym przez nas, dzieci, zwierzęta domowe oraz czasem też pomoc domową. Szkody mogą być związane z używaniem sprzętu sportowego, szkody powstałe podczas budowy i rozbudowy oraz w wyniku zalania.
- oszklenia.

Możemy także rozszerzyć ofertę ubezpieczeniową o:
- następstwa nieszczęśliwych wypadków wszystkich lub wybranych domowników, obejmujące trwały uszczerbek na zdrowiu (np. złamania, udar mózgu czy zawał serca), gwarantujące świadczenia z tytułu doznanego uszczerbku, śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz dzienne świadczenia szpitalne.
- Assistans domowy obejmujący pomoc specjalistów (np. hydraulika, ślusarza, stolarza) w razie wystąpienia szkody lub awarii.
- Medical Assistans.

Ubezpieczenie domków letniskowych od ognia i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem.

Ubezpieczenie mienia podręcznego np. torebki, plecaka wraz z zawartością – telefonu, biletu miesięcznego, dokumentów, okularów itp. (poza miejscem ubezpieczenia).

Ubezpieczenie roweru.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym chroni przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim przez Ubezpieczonego lub członków jego najbliższej rodziny: w związku z użytkowaniem nieruchomości, w tym odpowiedzialność za "szkody zalaniowe" niezależnie od winy Ubezpieczonego i członków jego rodziny, związanych z wykonywaniem czynności życia codziennego, w tym szkody wyrządzone przez posiadane zwierzęta, powstałe wskutek używania roweru lub wskutek amatorskiego uprawiania sportów (także snowboard i narciarstwo). W przypadku zakupu polisy przez najemcę, zakres OC w życiu prywatnym zostaje rozszerzony o OC najemcy, czyli odpowiedzialność za szkody w mieniu będącym przedmiotem umowy najmu.

Dom w budowie- przedmiotem ubezpieczenia  może być m. in. znajdujący się w trakcie budowy dom jednorodzinny razem ze stałymi elementami i budynek gospodarczy. Ubezpieczający ma możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do własnych potrzeb np. może rozszerzyć zakres ubezpieczenia (za dodatkową opłatą) o ryzyko powodzi lub kradzieży z włamaniem.

Sposób wykonania: województwo warmińsko – mazurskie


Zasięg: Iława, Ostróda, Brodnica, Lubawa, Działdowo, cała Polska


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 060 280 lub ubezpieczeniabukowska@op.pl

Kontakt

14-200 Iława,
Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060 280

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd