UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200IławaFranciszka Smolki 25 lok. 1Warmińsko-mazurskie576060280

UBEZPIECZENIA Wioletta Bukowska

14-200 Iława, Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060... 280więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ubezpieczenia podróżne i NNW

Usługa w kategorii: Ubezpieczenia

Cena: do uzgodnienia

Ubezpieczenia podróżne – zawierają kompleks rozwiązań ubezpieczeniowych niezbędnych wszystkim turystom bez względu na miejsce czy cel wyjazdu.
Są to zwykle: organizacja i pokrycie kosztów leczenia, jeśli ubezpieczony zachoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, organizacja i pokrycie kosztów związanych z przewiezieniem z miejsca wypadku do placówki medycznej, powrotu do Polski lub transportem zwłok, wypłata świadczenia w razie trwałego uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia czy śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, pakiet usług Assistance, obejmujący m.in. pomoc prawną, odzyskanie i ponowne skierowanie zagubionego przez przewoźnika bagażu oraz wcześniejszy powrót ubezpieczonego, np. w przypadku choroby albo śmierci osoby bliskiej.

Ubezpieczenia podróżne rozszerza się także o ochronę odpowiedzialności cywilnej za czyny szkody wyrządzone osobom trzecim, ubezpieczenie bagażu lub też ewentualnie ubezpieczenie sprzętu sportowego.

Dodatkowo można wybrać m.in.: wyjeżdżając na narty: rozszerzenie umowy o amatorskie uprawianie narciarstwa z Assistance dodatkowym obejmującym koszty ratownictwa, ubezpieczenie sprzętu narciarskiego w ramach ubezpieczenia bagażu podróżnego; wyjeżdżając z rodziną: dodatkowe usługi Assistance, przewidujące m.in. zapewnienie opieki nad dziećmi w razie choroby lub wypadku rodziców czy organizację i pokrycie kosztów powrót osób bliskich (np. dzieci czy współmałżonka); wyjeżdżając do pracy: rozszerzenie ochrony dające gwarancję pokrycia kosztów leczenia powstałych w następstwie zdarzeń związanych z wykonywaniem pracy za granicą.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia pomoc finansową w momencie doznania nieszczęśliwego wypadku.
Za nieszczęśliwy wypadek uważa się także w niektórych ubezpieczeniach zawał serca i udar mózgu, jeżeli nie były spowodowane wcześniejszymi stanami chorobowymi. Możemy zakres rozszerzyć o: świadczenie z tytułu śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku; zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych; zwrot kosztów przysposobienia zawodowego inwalidów; czasem też zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, czy zadośćuczynienie za ból.

Oferta obejmuje także ubezpieczenia niszowe, czyli dla osób zajmujących się nurkowaniem.

Sposób wykonania: województwo warmińsko – mazurskie


Zasięg: Iława, Ostróda, Brodnica, Lubawa, Działdowo, cała Polska


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 060 280, mailowego: ubezpieczeniabukowska@op.pl

Kontakt

14-200 Iława,
Franciszka Smolki 25 lok. 1

576 060 280

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:30

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd